+421 47 5631 765
PO - PIA: 07:30 - 16:00

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Wutong náplasť 5ks - hrejivá od bolesti

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 5,96 € S DPH: 7,15 €

Nakúpte u nás ešte v hodnote 25,00 € a získajte dopravu zadarmo!

Detaily

Wutong, náplasť proti akútnej bolesti 5 ks

Použitie:Wutong protibolestivá náplasť je pomocník pri akutnej bolesti! Lepíme na bolestivé miesta. Prináša úľavu, odstraňuje opuchy, zlepšuje lokálny krvný obeh a pôsobi protizápalovo.

Aplikácia: náplasti treba nastrihať na malé pásiky alebo kocky (podľa Vášho uváženia a miesta bolesti). Nechať pôsobiť 8 – 12 hodín, po 3-8 hodinách môžete procedúru zopakovať.

Skladovanie: Náplaste skladujte pevne uzatovrené, aby boli chránené pred vzdušnou vhlkosťou. Uschovajte v suchom prostredí pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

V preklade z čínštiny "Wutong" znamená "bolesť neexistuje, bez bolesti". Ide o unikátnu fytonáplasť proti bolestiam a opuchom. Náplasť zlepšuje lokálny krvný obeh, pôsobí protizápalovo. Lepí sa na to miesto, kde to bolí. Účinne odstraňuje bolesť v kĺboch a svaloch. Taktiež je účinná pri reumatických bolestiach, pri rôznych poraneniach – natiahnutiach, výronoch, vyvrtnutiach a zlomeninách.Fytonáplasť Wutong je efektívnym prostriedkom pre potlačenie bolestí kĺbov a svalov. Prináša úľavu pri reumatických bolestiach, pri bolestiach svalov, natiahnutých väzoch, vyvrtnutiach a zlomeninách. Avšak poslúži aj pri bolestiach uší, zubov, zápaloch dutín, pri upchatom nose (dať nad koreň nosa). Pri bolesti hlavy nalepiť za uši.

Obsah: 5 ks náplaste 

Krajina pôvodu: Čína

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Podobné produkty