+421 47 5631 765
PO - PIA: 07:30 - 16:00

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Doprava

Naši zákazníci majú tovar dodaný kuriérskou službou GLS, pričom za objednávku môžu platiť na dobierku a platiť prepravcovi pri prevzatí zásielky. Taktiež môžu využiť služby spoločnosti Packeta, nechať si zásielku uložiť do výdajného boxu, alebo doručiť na zvolené výdajné miesto.

E-shop je rozdelený na maloobchod (konečný spotrebiteľ) a veľkoobchod (registrácia cez IČO).

Ceny uvedené v našom internetovom obchode sú platné v čase objednania tovaru a platia pre konečného spotrebiľa (maloobchod). Pre veľkoobchod zaoberajúci sa čajmi a liečivými bylinami platia ceny veľkoobchodné (po registrácii cez IČO). Ceny sú uvedené v eurách. Cena v slovenských korunách je len informatívna, prepočítaná konverzným kurzom 30,126 Sk = 1 €. Vyhradzujeme si právo tlačových chýb a zmeny cien, v prípade zmeny peňažných kurzov, pri výraznom náraste inflácie alebo pri výrazných zmenách dodávateľských podmienok od výrobcov a ostatných dodávateľov tovaru. Všetky ceny sú vrátane 20% dane z pridanej hodnoty (DPH).

Konečný spotrebiteľ (maloobchod):
Pri objednávke do 25 Eur s DPH sa účtuje prepravné a balné vo výške 3,99 Eur s DPH.
Pri objednávke nad 25 Eur s DPH sa prepravné a balné neúčtuje.
Dokladom o predaji je faktúra, ktorá je priložená ku každej zásielke, a ktorá zároveň slúži aj ako dodací list a záručný list.

Veľkoobchod - registrácie cez IČO, len pre živnostníkov a firmy, ktorých činnosť súvisí s predajom bylín a čajov akými sú napr. bio predajne, zdravé výživy, herby a lekárne.
Pri objednávke do 50 Eur s DPH sa účtuje prepravné a balné vo výške 5,80 s DPH.
Pri objednávke nad 50 Eur s DPH sa prepravné a balné neúčtuje.

Objednaný tovar zasielame prostredníctvom kuriérskej služby. Dodacia lehota je 3 až 5 dní. Tovar je expedovaný počas prac. dní do 48 hodín od objednania na adresu uvedenú kupujúcim a posiela sa ako balík na dobierku. Lehota 48 hodín sa nevzťahuje na objednávky zaslané cez dni prac. voľna a prac. pokoja, tieto budú vybavené až v nasledujúci prac. deň. Platba za tovar sa uskutočňuje v hotovosti pri preberaní zásielky kuriérovi. V prípade, že objednaný tovar nie je momentálne skladom, predávajúci bude o tejto skutočnosti kupujúceho informovať e-mailom alebo telefonicky. Tovar dodávame len v rámci SR!