+421 47 5631 765
PO - PIA: 07:30 - 16:00

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O spoločnosti

V roku 1996 v Rimavskej Sobote, v srdci Gemera, bola založená firma JUVAMED. Názov firmy vznikol spojením mien Juršíková a Vargová, ktoré sú zakladateľkami a konateľkami spoločnosti.

JUVAMED spol. s r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá sa sústreďuje na výrobu sypaných a porciovaných čajov značky Juvamed – Juvatea, bylinných kvapiek Juvamed a okrajovo sa zaoberá výrobou regeneračných krémov a mastí z bylín značky Vital.

Od svojho vzniku prešla spoločnosť postupnou modernizáciou, čo prispelo k rozšíreniu portfólia a postupným prechodom na distribučnú spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou v rámci farmaceutického trhu. JUVAMED je výhradným dovozcom čajov českej značky Apotheke, ako aj kozmetiky firmy Roso Cosmetics a na slovenskom trhu zastupuje aj značku Natura – Valdemar Grešík.

Víziou spoločnosti je rozšírenie rady o nové produkty, ktoré by ju oživili resp. doplnili a ich dopyt by vychádzal priamo od potrieb zákazníka. Cieľom spoločnosti je uspokojiť všetky potreby zákazníka a pružne reagovať na vývoj a na zmeny súčasného trhu.

Pri zrode čajov sa spoločnosť riadi dodržiavaním všetkých hygienických noriem a predpisov. Spája poznatky spolupracovníkov z oblasti farmácie a ľudového liečiteľstva.

Staňme sa priateľmi čaju,
vďaka času, ktorý nestrácame,
ale získavame tým,
že dokážeme sebe i druhým dopriať radosť.