+421 47 5631 765
PO - PIA: 07:30 - 16:00

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left

Blog

Rakytník rešetliakový - "Slovenské zlato"

1 years ago 2475 Pozretia

Patrí medzi rastliny s najväčšou výživovou hodnotou na svete. Plody rakytníka majú jedinečné zloženie – chemické analýzy potvrdili, že sú najlepším (doteraz známym) samostatným zdrojom prirodzeného zoskupenia viac ako 190 látok.

Bylinky na popraskaný jazyk

1 years ago 5212 Pozretia

Popraskaný jazyk a trhlinky na jazyku zažil už každý z nás...Objavujú sa, ak ste takúto štruktúru jazyka zdedili, alebo vznikli v kombinácii s inými orálnymi a imunitnými ochoreniami.

Bylinkami proti stresu a nervozite

1 years ago 5252 Pozretia

Prežívate stresové obdobie, ste nervózny a unavenejší než obvykle? Sú obdobia počas roka, kedy zažívame náročnejšie obdobie v práci, rodine alebo v osobnom živote. Zbavte sa stresu a nervozity domácimi receptami, ktoré príjemne upokoja Vaše telo a navodia dobrú atmosféru.

Tajomstvo čaju: ODHALENÉ!

1 years ago 1184 Pozretia

Alebo, čo ste o čaji ešte nevedeli...

Deti a BYLINKY

1 years ago 3122 Pozretia

Bylinky nie sú len výsadou dospelých, tie správne druhy pri dodržaní správnej prípravy môžu pomôcť aj vašim ratolestiam. Nachladnutie, zápal priedušiek, kašeľ alebo horúčka.

Jeseň a IMUNITA

1 years ago 564 Pozretia

V tomto jesennom období a prichádzajúcej zime začína byť téma IMUNITA čoraz viac rozoberaná. Vonku prší a teploty klesajú, ideálne počasie na prechladnutie a chrípku.

Zeleným čajom proti vážnym chorobám

1 years ago 1497 Pozretia

To, že má čaj a jeho pitie pozitívne účinky pri nachladnutí, to už je dávno každému jasné. Liečba každej chrípky alebo nachladnutia sa začína pod dekou so šálkou horúceho čaju.

Čajová diéta

1 years ago 1356 Pozretia

Čajová diéta spočíva samozrejme v pití čaju. Ak si ale myslíte, že ploché bruško a ubúdanie kilogramov dosiahnete tým, že vyprážaný syr a hranolky budete zapíjať bylinkovým čajom, ste na veľkom omyle...

História čaju

1 years ago 541 Pozretia

Vedeli ste, že čaj je po vode najrozšírenejším a najpopulárnejším nápojom? Začiatky "čajíkovania" siahajú ďaleko do minulosti. Pred vyše 5000 rokmi sa prvý krát použili čajové lístky na prípravu lahodného teplého nápoja.

Čajová kultúra

1 years ago 721 Pozretia

Neexistuje krajina,v ktorej by nepoznali rastlinku, z ktorej sa pripravuje nápoj s názvom ČAJ.
Tento multikultúrny nápoj má svoje postavenie všade vo svete.